friendica.lt

Pagaliau atlikus daugybę metų vengtą tyrimą paaiškėjo nepatogi tiesa

Yra keista religija, vadinasi mokslizmas. Jie tiki į tipo mokslą ir dažnai skelbia keistus dalykus. Pavyzdžiui būdavo kad švinas, tabakas, alkoholis asbestas nekenksmingi. Dabar kad mikrobangos, kurios priverčia vandens molekules taip greitai judėti, kad tas net užverda, bet niekaip neįtakoja žmogaus sveikatos, jei toms molekulėms tik drukdo judėti, bet viso kūno temperatūra nepakyla ir tai niekaip negali slopinti žmogaus imuniteto, sukelti oksidacinį stresą, bei sudaryti geresnes sąlygas Koronei daugintis. Dar jie tiki, kad yra panacėja, tiesiogine prasme vaistai nuo visų ligų, vadinami skiepais. Kai vienas gydytojas paskelbė mokslinį tyrimą, pagal kurį panašu, kad gydytojai daro daugiau žalos nei naudos, po 5 dienų skubos tvarka buvo sustabdyta jo licenzija. Štai dalis iš interviu su juo (vaizdo įraše galima įsijungti LT subtitrus):
https://youtu.be/nZ2XFnT20Yg
"Kai jie sako, kad nukrypti nuo grafiko yra pavojinga, tiesa yra ta, kad CDC tvarkaraščio saugumas niekada nebuvo išbandytas. Iš tiesų leiskite man pateikti nurodą į medicinos instituto, kuris yra sudarytas iš mūsų geriausių pasaulyje mokslininkų, Nobelio premijos laureatų. Ką jie sako, kai jie
ištyrė faktinį CDC tvarkaraštį. 'Studijos, skirtos išnagrinėti ilgalaikį poveikį kaupiamojo skaičiaus vakcinų ar kitų aspektų pagal skiepų kalendorių nėra atlikta.
Esami tyrimai nėra buvo sukurti siekiant išbandyti visą imunizacijos tvarkaraštį. Jokių palyginamųjų tyrimų su sveikatos priežiūros rezultatų skirtumais tarp visiškai neskiepytų ir pilnai skiepytų populiacijos vaikų nėra.
Kai jie bando sakyti, kad pavojinga nukrypti nuo grafiko, nukrypti nuo tvarkaraščio, kurio saugumas niekada nebuvo patvirtintas? Turiu omenyje, kad tai yra juokinga ir sąžiningai jūs buvote vienas iš nedaugelio gydytojų pasaulyje, kuriuos aš žinau, iš tikrųjų padarė tą žingsnį
iš tikrųjų padarė tyrimą, kuriame palygino skiepytus vaikus su neskiepytais vaikais, mes tai sužinosime po minutės, bet jūs taip pat parašėte knygą, kurioje per savo praktiką esate giliai įsitraukęs į vaikų skiepų tyrimus, ir, žinoma, tikriausiai tai yra tikrai įdėti žinote prožektorius ant tavęs aš kalbu apie vakcinos draugiškas planą turiu galvoje, tai yra knyga, kuri yra naudojama visame šioje šalyje visame pasaulyje, tai tikrai viena iš dviejų alternatyvių tvarkaraščius kiek aš žinau, jūs ir, žinoma, Bobas Sears nuorodas į uždelstą tvarkaraštį, kurį jis rekomenduoja, ir abu jus nuolat puola medicinos įstaiga, tačiau jei medicinos institutas mums sako, kad neturime supratimo, ar CDC tvarkaraštis yra saugus, kai žiūrite į tai, ką žinote kaip gydytojas, kaip gydytojas, žinote, ką tai verčia jus galvoti?
Kad žinotumėte, jog esu pediatras, apmokytas Dartmuto, valdybos patvirtintas, atlikau rezidentūrą Kalifornijoje. Buvau pagrindinės medicinos vaikinas nuo pat karjeros pradžios, mokantis rezidentus ir medicinos studentus, o mes mokome, kad vakcinos, yra vienas svarbiausias dalykų, kurį gali padaryti pediatras, ir mes tai tiesiog priėmėme, bet kai aš pradėjau matyti mūsų tautos sveikatą, vaikų sveikata mano praktikoje tiesiog nyksta. Turiu omenyje, kad labai padaugėjo beveik visko, ką žiūrite į ūmias ir lėtines ligas.
Aš grįžau prie medicinos pamokų, kuriose buvo kalbama apie jatrogenines ligos priežastis, ir aš tai prisiminiau, ir tai buvo, tarsi pirmiausia turėtume pažvelgti į tai, ką "darote, kaip gydytojai ir
gal būt mes padarome daugiau žalos nei naudos?"
Teisingai? Ir kuo daugiau aš žiūrėjau tuo labiau labiau mane ėmė siaubas, kad ten buvo didelė tikimybė, tiesiog rementis vakcinų ingredientais, o dabar mes žinome, remiantis
imuninio aktyvinimo tiesioginio toksiškumo procesu, turiu omenyje, kad tai yra labai tikėtina daugelio to ką mes matome priežastis. Bet kur yra duomenys? Ir jūs einate ieškoti faktinių
tyrimų, kuriuose būtų lyginami neskiepyti vaikai su skiepytais vaikais, o jų paprasčiausiai nėra arba vos keletas pasirodo dabar. Todėl mums tiesiog reikėjo daugiau duomenų, o CDC ir NIH mūsų vyriausybė nurodė nuo 1986 m. Vaikų imunizacijos akto, kad atliktų šiuos tyrimus, ir jie to nepadarė. Todėl mūsų naujienų žiniasklaida skleidžia mokslu pagrįstą, mokslu pagrįstą, bet jie nesiremia tuo mokslu, kuris apima tikruosius duomenis.

Turiu omenyje taip, tai duomenys. Žiūrėk, Delai, kodėl tu nesurūkytum pakelio per dieną, aš surūkysiu du pakelius per dieną pamatysime, kuris iš mūsų mirs kitą savaitę? Oh, mes abu gyvi! Todėl cigaretės yra saugios, tiesa? Toks mokslas yra cituojamas žiniasklaidoje.
kurią mes dabar žiūrime.
Mes stebime tai tiesiog dabar, tarp kitko, tiksliai taip, kaip galėtume apibūdinti šią
vakcinos19 vakciną. Kaip jūs žinote aštuonios savaitės praėjo, visiems gerai, tai yra saugu! Tegul patenka į pasaulį visiems, paspartinkime tai, visiška beprotybė.
Taip, aš tik noriu kai kuriuos duomenis aš tai aš tikrai smalsus vaikinas aš visada nori žinoti, kodėl, ką mes matome ir mums buvo sakoma, kad taip atsitinka"...
Beje šaunuoliai mūsų "faktų tikrintojai" tą faktą, kad jam sustabdyta licenzija dar ir panaudos tam, kad paskelbti viską, kas su juo susiję melu.
https://youtu.be/nZ2XFnT20Yg
This entry was edited (9 months ago)